W laptopie Dell Latitude 3500 został fabrycznie zainstalowany system Microsoftu, dzięki czemu nikt nie musi się martwić o dodatkową, często stresującą instalację systemu operacyjnego wraz ze wszelkimi sterownikami

Czy Twój laptop zaczyna odmawiać posłuszeństwa? A może pragniesz mieć w życiu dodatkowy, mobilny komputer, który pozwoli Ci być w stałym kontakcie z otaczającym Cię światem a jednocześnie nie będzie zbyt drogi? Jeżeli jeszcze się wahasz nad wyborem odpowiedniego laptopa to postaw na  Dell Latitude 3500, który idealnie sprawdzi się w roli mobilnego komputera a zarazem ciekawego dodatku, który pozwoli osiągnąć to, czego aktualnie pragniemy.

Wahasz się nad systemem? Z tym laptopem już nie musisz

W laptopie Dell Latitude 3500 został fabrycznie zainstalowany system Microsoftu, dzięki czemu nikt nie musi się martwić o dodatkową, często stresującą instalację systemu operacyjnego wraz ze wszelkimi sterownikamiW laptopie Dell Latitude 3500 został fabrycznie zainstalowany system Microsoftu, dzięki czemu nikt nie musi się martwić o dodatkową, często stresującą instalację systemu operacyjnego wraz ze wszelkimi sterownikami.

Kluczem będą dodatki

Obecne hasła to problemy wielu ludzi, zarówno starszych jak i nieco młodszych. Firma Dell doskonale zdawała sobie sprawę, z obecnego poziomu zaawansowania haseł i tworząc laptopa Dell Latitude 3500 postawiła na użyteczność i wygodę korzystania z tak niezwykłego sprzętu (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4457,laptopy-dell-latitude-latitude-3500.html).

W jaki sposób Dell osiągnął tą użyteczność? Wykorzystując niezwykle ciekawy dodatek, który jest coraz częściej spotykany w smartfonach i iPhonach jakim jest czytnik linii papilarnych, który pozwala na bezproblemową autoryzację użytkownika. Jeżeli komuś nie spodobałby się ten dodatek, zawsze może go wyłączyć i skorzystać z opcji Windows Hello, która działa idealnie w połączeniu z wbudowaną kamerą na podczerwień.

Ale czy to wszystko?

Wykorzystanie starszych, ale i niezwykle popularnych portów pozwala na wykorzystanie niezwykle popularnych urządzeń, które każdy z nas ma w domu – starsze drukarki, monitory a nawet klasyczny Internet „z kabla”.

Wszystko zakończy nienaganny design

Patrząc na ten niezwykły model laptopa, a w zasadzie ultrabooka możemy dostrzec, że komputery z tej serii są niezwykle dopracowane. Smukła, niewielka konstrukcja pozwala na niezwykle prosty transport i korzystanie z laptopa w pociągu, pracy lub w plenerze.

Dlaczego ten model może być wyjątkowy? Moim zdaniem połączenie niezwykle oszczędnych, a zarazem wydajnych procesorów marki Intel z potężną baterią pozwala na korzystanie z laptopa przez cały dzień roboczy, a jego wykonanie sprawia, iż możemy mieć wrażenie, iż ten laptop był projektowany dla profesjonalisty.

 

Obraz z dell.com