W biznesie za codzienność można uznać zmagania z własną produktywnością

Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 to uniwersalny ultrabook stworzony po to, aby sprawnie radzić sobie z wyzwaniami codzienności (więcej). Oparty na podzespołach Intela i Nvidii przyspieszy renderowanie wraz z najbardziej inżynieryjnym oprogramowaniem. Ulepszona wersja X1 Extreme pozwoli oprzeć ręce wygodnie o smukłą podstawę obudowy, aby wykonywać swoje zadania z jeszcze większą przyjemnością.

Niech produktywność przestanie być zmartwieniem

W biznesie za codzienność można uznać zmagania z własną produktywnościąW biznesie za codzienność można uznać zmagania z własną produktywnością. Słowo produktywność w kontekście pracy pojawia się tak często, że po drodze sami przestajemy wierzyć w to czy faktycznie da się ją zwiększyć. ThinkPad X1 Extreme 2 potwierdza słowa specjalistów zajmujących się tym aspektem oferując nam osprzęt radzący sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi obliczeniami. Otrzymujemy kompletny zestaw w postaci mobilnej karty graficznej, procesora, a także ekranu FHD IPS HDR. Ponadto, aby pracowało się jeszcze przyjemniej w tej kwestii od producenta otrzymujemy pełną dowolność wyboru. Obraz możemy wyświetlać na ekranie o przekątnej 15,6″ w technologii IPS AG FHD/HDR400 FHD/HDR400 4K lub OLED dotykowy 4K.

Mobilny komputer w środku kryje podzespoły, które zmienią nasze postrzeganie podręcznej wydajności. Nie zabraknie nam niczego, co przyczyniłoby się do jej zwiększenia tj:

  • procesor Intel Core: i5 9300H,  i7 9750H, i9 9880H,
  • pamięć operacyjna: od 16 do 64 GB RAM DDR4 2666 MHz, Dual DIMM,
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650 (w technologii MaxQ z 4 GB VRAM GDDR5),
  • dyski twarde maks. 2: SSD M.2 2280 PCIe TLC i SATA – do 4 TB,
  • gniazda: linki zabezpieczającej Kensington, słuchawek i mikrofonu, 2x USB 3.1 (Gen 1), 2x Thunderbolt 3, czytniki kart SD, chipowych, HDMI 2.0.

Bądź w kontakcie na dłużej

Chiński producent Lenovo wie, że na produktywność składa się nie tylko wysoka wydajność, ale też ciągła dostępność i pewne bezpieczeństwo. Do komputera Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 otrzymujemy kartę Wi-Fi 6, Bluetooth 5, złącze Ethernet, odporną na zalania klawiaturę, kamerę 720P na podczerwień z zasłonką ThinkShutter. Aby nie zabrakło energii do urządzenia dodawana jest bateria 4-ogniwowa o pojemności 80 Wh umożliwiająca pracę przez okres 14 godzin (z trybem szybkiego ładowania przy zasilaczu 135 W).

Obraz autorstwa lenovo.com