Z czego słyną laptopy marki Dell? Jeżeli Leonardo da Vinci mógł namalować Monę Lisę to konstruktorzy della stworzyli Monę Lisę komputerów, gdyż ich model jest niezwykle dopracowany i urozmaica każde, nawet najbardziej wyszukane mieszkanie

Czy zdarzyło Ci się marzyć o komputerze, który pozwoli Ci zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet? A może już pracujesz zdalnie i jest Tobie potrzebna niezawodna maszyna, która pozwoli dodatkowo ozdobić Twoje mieszkanie? Jeszcze się wahasz nad wyborem odpowiedniego modelu?  Nie pozwól by wątpliwości zaprzątały Twoje myśli i wybierz laptopa Dell Latitude 5400, który idealnie sprawdzi się w roli odpowiedniego sprzętu dla profesjonalisty.

Wahasz się nad systemem? Z tym laptopem już nie musisz

Z czego słyną laptopy marki Dell? Jeżeli Leonardo da Vinci mógł namalować Monę Lisę to konstruktorzy della stworzyli Monę Lisę komputerów, gdyż ich model jest niezwykle dopracowany i urozmaica każde, nawet najbardziej wyszukane mieszkanieCzy zdarzyło Ci się, że dane narzędzia nie były zgodne z Twoim systemem? Twórcy laptopa Dell Latitude 5400 byli tego doskonale świadomi, dlatego też Dell pozostawia Ci wolność i daje propozycje, które pozwalają zaskoczyć każdą osobę… W tej niezwykłej maszynie, do wyboru mamy klasyczny system Microsoftu, jakim jest Windows 10 a także dosyć rzadko spotykany w tego typu urządzeniach Ubuntu, które w 64 bitowej wersji pozwalają wykorzystać potężne komponenty, które zawiera laptop Della.

Kluczem będą dodatki

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć hasła do komputera? Ich zawiłość i skomplikowane znaki bardzo często mogą powodować ogromne bóle głowy. Dell doskonale zdawał sobie z tego sprawę, sprawiając że użytkownik otrzymał czytnik linii papilarnych, który najczęściej bywa spotykany w smarfonach i iPhonach. Ale czy to wszystko? Dell Latitude 5400 w swojej podstawowej wersji posiada kamerę na podczerwień, a w przypadku wyboru systemu od „Giganta z Redmond” do wyboru mamy także funkcję Windows Hello, które umożliwiają bezproblemowe uwierzytelnienie zapominając o hasłach (https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-hello).

Ten niezwykły laptop w swoim wyposażeniu posiada także funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu możemy naładować baterię tej niezwykłej maszyny w nieco ponad godzinę do stanu 80%. Przyznacie sami że jest to szybko?

Wszystko zakończy nienaganny design

Z czego słyną laptopy marki Dell? Jeżeli Leonardo da Vinci mógł namalować Monę Lisę to konstruktorzy della stworzyli Monę Lisę komputerów, gdyż ich model jest niezwykle dopracowany i urozmaica każde, nawet najbardziej wyszukane mieszkanie. Wybierając doskonałe materiały, łączyć je z kunsztem wykonania i niezwykle mocnymi komponentami z których składa się laptop otrzymujemy urządzenie, które może dumnie przyjąć określenie Mona Lisa komputerów.

 

Obraz z dell.com