Na komfort pracy na sprzęcie komputerowym składa się wiele

Na komfort pracy na sprzęcie komputerowym składa się wiele. Przede wszystkim ma być on niezawodny i wydajny. Najlepiej jeśli da się na nim wykonać wszystko, co ma się zamiar, oczywiście płynnie i szybko. Ważna jest wygoda pracy, bo bez niej trudno mówić o komforcie. Może więc nie klasyczny notebook, a mobilna stacja robocza?

Doskonały mobilny sprzęt do pracy

Na komfort pracy na sprzęcie komputerowym składa się wieleDużą wydajnością i wszechstronnością charakteryzują się komputery stacjonarne. Nie zawsze jednak taki sprzęt można wziąć pod uwagę. Czasem ważne jest, by nie przywiązywać się do określonego miejsca pracy, ale móc pracować wszędzie. Mobilność i zarazem duża moc to cechy mobilnej stacji roboczej, takiej jak Lenovo ThinkPad P1 2 gen. We wnętrzu tego sprzętu znajduje się procesor Intel Core 9. Jest do 64 GB RAM. Podzespoły to także NVIDIA Quadro T i nawet 2 dyski SSD.

Tak wydajny sprzęt doskonale sprawdza się w pracy. Przyjemnie się z nim podróżuje, ponieważ to lekki notebook i jednocześnie wytrzymały. Dzięki baterii 80 Wh może długo pracować bez ładowania, a dzięki funkcji Rapid Charge w godzinę zyskuje się 80 procent naładowanej baterii.

Dlaczego wybrać ThinkPad P1 gen. 2?

Na to, czy pracuje się z laptopem komfortowo, składa się więcej niż wydajność i dobra mobilność. Inne ważne cechy też ThinkPad P1 2 gen., posiada. Są 4 rodzaje matryc, więc można wybrać taką, która najlepiej odpowiada preferencjom. Inne cechy tej mobilnej stacji roboczej, które docenia się w pracy, to:

  • duży ekran 15,6 cali,
  • szybkie Wi-Fi 6,
  • wygodna klawiatura,
  • elegancki wygląd,
  • różne funkcje chroniące dane i prywatność.

Podzespoły użyte w tym notebooku czynią go dobrym do zastosowań profesjonalnych. Nawet jeśli wymagania nie są aż tak duże, to może kusić zakup tak dobrego sprzętu. W notebooku Lenovo ThinkPad P1 2 gen. jest wszystko, do czego przyzwyczajeni są użytkownicy sprzętu biznesowego. Zapewnia on komfort pracy, czy są to typowe zadania biznesowe, czy jakaś praca specjalistyczna. Może też zapewnić rozrywkę w wolnym czasie. To wydajny i wszechstronny laptop.

Obraz autorstwa arabic.lenovo.com